San Fernando, İspanya’da 1 Yıl AGH

Gönüllü Hizmetinin İçeriği:

İspanya’nın San Fernando şehrinde, 07.03.2018 ile 08.03.2019 tarihleri arasında toplam 1 yıl bulunacak AGH gönüllüleri aranmaktadır. Bu projeye katılacak AGH gönüllüleri, işbirliği yapmaya hazır olan ve kamp, trekking, oyun, el sanatları, 6-18 yaş arası gençlerle dans aktiviteleri gibi etkinliklere katılmanın yanı sıra şehrin bazı okullarındaki İngilizce sınıflarına da yardımcı olacaklardır.
Yaz aylarında aktiviteler sahilde yer alır ve Temmuz ayından Eylül’e kadar plaj sezonu boyunca aktiviteler, el işi ve oyunlardan oluşacaktır. Gönüllü, San Fernando kasabasındaki 4 odalı bir evde, AGH gönüllülerinin geri kalanında dernekte yaşıyor olacaktır. Cep parası, Erasmus + Programında belirtilen koşullara uygun olarak sağlanacak, yiyecek, konaklama ve yerel ulaşım masrafları program tarafından karşılanacaktır.

Projenin son başvuru tarihi 01 Ekim  2017 olup gönüllü olacak kişilerin Kaymakamlığımıza, en kısa sürede başvurmaları gerekmektedir.

Aranan Gönüllünün Özellikleri:

  • 18 – 30 yaş arası,
  • Açık fikirli, işbirlikçi, eğlenmeye hazır,
  • Daha önce herhangi bir deneyimine ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak çocuklarla ilgili bazı deneyimleri olanların şansları büyük olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir